Вече си имаме ново информационно табло! Отново финансирано по проекта „Направи си сам“ от сдружение „За Земята“. Благодарим Ви, „земляни“! 😉
Специални благодарности и на готините майстори, които го монтираха! 🙂
Блок 15А, Вх.Б, ж.к.Манастирски ливади, София
Вашият коментар